Home / Новости / Біатлон. Українка Абрамова потрапила у топ-10 спринту на Кубку IBU

Біатлон. Українка Абрамова потрапила у топ-10 спринту на Кубку IBU

Ще дві українки потрапили до топ-30.

У шведському Ідре відбулася перша гонка нового сезону Кубка IBU.

Україна у цих змаганнях була представлена п’ятьма біатлоністками — Ольгою Абрамовою, Марією Кручовою, Надією Бєлкіною, Ганною Кривонос та Валерією Дмитренко.

Найвищу сходинку серед усіх українок посіла Абрамова. Здійснивши лише один невдалий постріл, Ольга у підсумку фінішувала на шостій позиції. У топ-30 також опинилися Кручова (0+1) та Бєлкіна (1+2). Що стосується Кривонос та Дмитренко, то вони посіли 39 та 51 сходинки відповідно.

Переможницею спринту стала місцева біатлоністка — Інгела Андерссон. «Срібло» в активі представниці Білорусі — Іріни Кручінкіної. «Бронза» належить росіянці — Анастасії Морозовій.