Home / Разное / "Челсі" сенсаційно обіграв "Манчестер Сіті", "Ліверпуль" здійнявся на вершину АПЛ

«Городяни» зазнали першої поразки у чемпіонаті.

«Челсі» несподівано переміг «Манчестер Сіті» у матчі 16-го туру англійської Прем’єр-ліги – 2:0.

Підопічні Хосепа Гвардіоли активніше розпочали поєдинок, але ніяк не могли здолати оборонні редути лондонців.

«Сині» майстерно грали в захисті та вистрілили «у роздягальню» – Еден Азар притримав м’яч і розкішно відпасував під удар Н’Голо Канте, а француз потужним пострілом вколотив ігровий знаряд під поперечину.

Челсі - Манчестер Сіті
Reuters

У другому таймі «городяни» продовжили тиснути на ворота суперника, але знову не досягли своєї мети.

А на 78-й хвилині Давид Луїс сенсаційно подвоїв перевагу «Челсі» – бразилець виграв боротьбу на другому поверсі після подачі з кута поля та ударом головою засмутив Едерсона.

Reuters
Reuters

Додамо, що українець Олександр Зінченко не потрапив до заявки команди Гвардіоли на цей матч.

Зазнавши першої поразки у чемпіонаті, «Манчестер Сіті» з 41 балом опустився на другу сходинку в турнірній таблиці. Лідером чемпіонату став «Ліверпуль», в якого на 1 очко більше.

«Челсі», своєю чергою, з 34 пунктами розташувався на третій позиції. Стільки ж у лондонського «Арсенала».