Home / Разное / "Шальке" програв "Боруссії", Коноплянка зіграв 13 хвилин

"Шальке" програв "Боруссії", Коноплянка зіграв 13 хвилин

Вихід Євгена не допоміг команді уникнути поразки.

«Шальке», за який виступає українець Євген Коноплянка, у поєдинку 14-го туру Чемпіонату Німеччини поступився дортмундській «Боруссії» – 1:2.

«Джмелі» вийшли уперед вже на 8-й хвилині — Томас Ділейні ударом головою відправив м’яч у ворота Ральфа Ферманна після подачі Марко Ройса зі штрафного.

Боруссія Д - Шальке
Reuters

На 62-й хвилині господарям вдалося зрівняти рахунок — Даніель Каліджурі холоднокровно реалізував пенальті, який арбітр зустрічі призначив за фол Ройса у власному штрафному.

А перемогу «Боруссії» приніс Джейдон Санчо на 74-й хвилині поєдинку – вінгер отримав м’яч у карному майданчику та прицільним ударом відправив його в дальній кут.

Додамо, що на 77-й хвилині тренер «гельзенкірхенців» Доменіко Тедеско випустив Євгена Коноплянку, але українець вже не допоміг господарям уникнути поразки.

Таким чином, «Боруссія» продовжила впевнено лідирувати в чемпіонаті, в активі «чорно-жовтих» 36 очок. Дортмундці на 9 балів випереджають «Баварію», яка в цьому турі розгромила «Нюрнберг» з рахунком 3:0.

Що стосується «Шальке», то клуб Коноплянки з 14 пунктами йде на тринадцятій позиції Бундесліги.

Check Also

Лига чемпионов. «Бенфика» — АЕК 1:0 (Видео)

Вниманию читателей FootBoom.com предлагается видео обзор «Бенфика» — АЕК. Этот матч состоялся в среду, 12 …