Home / Разное / "Шахтар" за 10 хвилин розгромив "Маріуполь", Степаненко забив ударом через себе

"Шахтар" за 10 хвилин розгромив "Маріуполь", Степаненко забив ударом через себе

Безпрограшна серія донеччан в УПЛ триває 15 матчів.

«Маріуполь» та «Шахтар» відкрили останній тур року матчем на стадіоні «Іллічівець». «Гірники» розгромили суперника з рахунком 3:0.

МАРІУПОЛЬ — ШАХТАР — 0:3. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Увесь перший тайм маріупольці провели в обороні, блокуючи удари гостей. А ось у середині другого «Шахтар» за 10 хвилин розірвав суперника.

Спершу Тарас Степаненко ударом через себе вивів донеччан уперед (62’). У наступній же атаці Жуніор Мораєс добив м’яч у сітку після того, як Рустам Худжамов парирував удар Ісмаїлі.

А на 70-й хвилині Мораєс додав у свій актив гольову передачу, з якої забив Марлос. Останній відновився після тривалого лікування. Він вийшов на заміну на 18-й хвилині, коли пошкодження отримав Дентіньо.

«Маріуполь» швидко огризнувся ударом Дмитра Мишньова, з яким впорався Андрій Пятов.

Під кінець гри Андрій Тотовицький відправив мяч у ворота маріупольців, але лайнсмен зафіксував офсайд.

Цікаво, безпрограшна серія донеччан в УПЛ тепер становить 15 матчів.

«Шахтар» набрав 45 очок та йде зимувати лідером Прем’єр-ліги. Наступний, 19-й, тур заплановано на 23 лютого.

А 12 грудня «гірники» проведуть ключовий матч Ліги чемпіонів. На НСК «Олімпійський» у Києві «Шахтар» прийме «Ліон».

Чемпіон України вийде в плей-оф у разі перемоги. А в 1/16 фіналу Ліги Європи, якщо зіграє внічию або якщо «Хоффенхайм» втратить очки у грі з «Манчестер Сіті». Зазначимо, що німцям, аби потрапити у Лігу Європи, треба обов’язково перемагати «Сіті» та сподіватися, що «Шахтар» програє.

Check Also

Александр Сопко: «Хацкевичу не хватает жесткости по отношению к подопечным»

В текущем сезоне от Украины в еврокубках стартовало пять клубов (Мариуполь, Заря, Ворскла, Динамо и …