Home / Разное / Срна отримав червону картку в матчі з "Ромою"

Срна отримав червону картку в матчі з "Ромою"

Футболіст поплатився за свій довгий язик.

Екс-футболіст донецького «Шахтаря» та збірної Хорватії Даріо Срна, який зараз представляє італійський «Кальярі», отримав червону картку в матчі 15-го туру Серії А з «Ромою».

У компенсований до другого тайму час хорват вступив у словесну суперечку з арбітром, за що отримав пряме вилучення з поля.

Зазначимо, що окрім Даріо, за образи на адресу рефері також отримав червону картку його одноклубник – інший оборонець Лука Чепітеллі.

Тим не менш, всього за хвилину після інциденту «Кальярі» удев’ятьох спромігся вигризти у «вовків» жадану нічию завдяки голу Марко Кая (90+5’) — 2:2.

Кальярі
twitter.com/CagliariCalcio

Після 15 турів команда Срни з 16 очками розташувалася на тринадцятій позиції в турнірній таблиці Чемпіонату Італії. «Рома» з 20 пунктами посідає восьме місце.

Check Also

На місці вибуху у Фастові завершені рятувальні роботи — ДСНС

Знайдено тіла двох людей. Рятувальники завершили пошукові роботи на місці вибуху у житловому будинку в місті Фастів Київської …